Folia Flex to materiał przeznaczony do aplikacji na odzieży, koszulkach, torbach reklamowych, parasolach, odzieży sportowej i roboczej oraz innych tekstyliach.

Nadruki wykonujemy od jednej sztuki. Materiał jest wycinany na ploterze i przenoszony na tkaninę przez wprasowanie na gorąco.

Nanoszona na materiał w wysokiej temperaturze Folia Flex to materiał przeznaczony do aplikacji na odzieży, koszulkach, torbach reklamowych, parasolach, odzieży sportowej i roboczej oraz innych tekstyliach. Nadruki te można nanieść na tkaniny z bawełny, poliestru, mieszanek bawełny z poliestrem oraz mieszanek poliestru z akrylem. Folia Flex daje możliwość zrobienia nadruków jednokolorowych i wielokolorowych. Nadrukami mogą być napisy, logo firm oraz proste grafiki – w zależności od potrzeb Klientów. Folia Flex jest wycinana na ploterze, a następnie przenoszona na tkaninę przez wprasowanie jej na gorąco. Dzięki temu uzyskujemy trwały nadruk, który nie blaknie, nie spiera się i nie kruszy z biegiem czasu. W razie potrzeby, można go doprasować za pomocą żelazka (na lewej stronie tkaniny lub przy użyciu papieru). Co więcej, nadruk ten jest gładki i nieprzezroczysty, co oznacza, że kryje tkaninę, na którą został naniesiony. Nadruki wykonujemy od jednej sztuki. Folia flex jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które poszukują nadruków w przystępnych cenach.

Nadruki z folii Flex wykonujemy na takich produktach, jak:

  • odzież powierzona,
  • wyroby gotowe,
  • torby,
  • koszulki,
  • fartuszki.

Firma Grafihaft ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu nadruków folią Flex. Gwarantujemy profesjonalizm, terminowość, zadowolenie Klientów oraz najlepsze ceny naszych nadruków. Dysponujemy specjalistyczną prasą, dzięki której powstają ciekawe projekty. Nasze nadruki z folii Flex mogą być doskonałym pomysłem na podarunek. Zabawne napisy i grafiki mogą sprawić wiele radości bliskiej osobie. Za nami wiele profesjonalnie zrealizowanych zamówień nadruków z folii Flex. Lubimy spełniać oczekiwania naszych Klientów i nie boimy się nowych wyzwań.

Przykładowe realizacje